21 серпня 2015
Олександр Вальчишин @AlexValchyshen

Про видавничий проект "ICU Business Books"

Цього року фінансова група ICU вирішила започаткувати видавничий проект під назвою ICU Business Books.

 

Його ідея полягає у виданні книжок з бізнесу та економіки, які на думку ICU заслуговують на увагу широкої читацької аудиторії України.

 

Це так звані must-read titles або книжки для обов'язкового читання, що отримали міжнародну відзнаку або мають істотний вплив на світову аудиторію – офіційних осіб, бізнес спільноту та широке коло економічних суб'єктів.

 

За нашими спостереженнями, авторами таких книжок є економісти та бізнесмени з Заходу, які пишуть та публікують свої книжки англійською мовою.

 

Часто-густо, аудиторія України не отримує вчасно інформацію про ці новинки і залишається поза провідною інтелектуальною течією.

 

Тому керівництво групи ICU вирішило спробувати усунути цю прогалину.

 

Мова проекту – українська. Відбір книжок до видання проводиться власноруч ICU. Коло відбору – це книжки, що видаються у світі англійською мовою і які отримують певну відзнаку серед читачів. Наприклад, щорічна премія за найкращу книжку з бізнесу, що призначається впливовим виданням Financial Timesта інші.

 

Цього року, ICU видає дві книжки:

 

 

  • "Від нуля до одиниці" від Пітера Тіля – піонера руху бізнес-стартапів у США, якого ще знають як співзасновника Pay Pal, angel investor у компанії Facebook та як "простого американського міліардера", задіяного, до речі, у фільмі "Соціальна мережа". Видавництво "Наш Формат".

 

Обидві книжки будуть представлені наступного місяця на Форумі Видавців у Львові.

 

Ось такий початок проекту, який стане щорічним заходом.