Недержавний пенсійний фонд69
Недержавний пенсійний фонд
Існуюча державна пенсія не забезпечує належний життєвий рівень людям пенсійного віку. Участь у недержавному пенсійному фонді - можливість сформувати додаткові пенсійні заощадження за рахунок добровільних внесків. Для того щоб стати учасником фонду необхідно укласти пенсійний контракт.

повідомлення
відправлено

Стати учасником фонду

Надіслати запит

Недержавний пенсійний фонд «Династія» - найкращій засіб збереження та примноження Ваших пенсійних заощаджень

Фонд має статус неприбуткової організації та здійснює свою діяльність пов’язану з накопиченням пенсійних заощаджень, інвестуванням і наступним розподілом на користь учасників фонду на підставі Закону «Про недержавне пенсійне забезпечення».

Фонд зареєстровано 1 червня 2006 року. Засновником фонду є група ICU, яка управляє фондом з 2013 року і є найбільшою компанією з управління активами в Україні.

НПФ «Династія» демонструє найкращі результати з дохідності , швидкості зростання активів та кількості клієнтів.  Свої заощадження фонду довірили більше 39000 фізичних осіб. Фонд надає зручні можливості доступу до індивідуального пенсійного рахунку через кабінет учасника та смс повідомлення. З результатами діяльності можна ознайомитися тут.

Обслуговування фонду здійснюють професійні та незалежні одна від одної компанії.

Компанія з управління активами: КУА "Інвестиційний Капітал Україна" (група ICU) надає послуги з управління інвестиціями приватним та інституційним інвесторам. Створена в 2006 році та має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на управління активами інститутів спільного інвестування №778 від 19.07.2016р., строк дії ліцензії з 03.09.2016 – необмежений. За роки своєї діяльності Компанія стала визнаним лідером на ринку управління активами України. Інвестиційні фонди під управлінням Компанії - постійні лідери рейтингів Investfunds, а сама КУА є найбільшою в Україні за обсягом активів публічних фондів в управлінні (більше 1 млрд. грн).

Адміністратор: ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку", ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг АБ № 115988  від 14.08.2008 р., заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій.

Банк-зберігач: АТ «УкрСиббанк» (BNP Paribas Group), ліцензія Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку АЕ №286558 от 08.10.2013 р. є одним з найбільших банків України, який пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні провідних європейський стандартів. З 2006 р. стратегічним інвестором УкрСиббанку є одна з найбільших банківських груп у світі – група BNP Paribas. BNP Paribas посідає перше місце серед іноземних банків, представлених в Україні, за розміром активів, чистими доходами, ринковою капіталізацією.

Загальні відомості про фонд

Тип і вид фонду

Відкритий недержавний пенсійний фонд

Дата початку управління ICU

01 січня 2013 г.

Реєстрація

Україна

Валюта

UAH

КУА

ТОВ «КУА «Інвестиційний Капітал Україна»

Адміністратор

Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку»

Зберігач активів

ПАТ «УКРСИББАНК» (BNP Paribas Group)

Вкладники

Фізичні та юридичні особи

Управління активами

2% від середньорічного значення ВЧА

Адміністратор

0.75% від середньорічного значення ВЧА

Банк-зберігач

0.365% від середньорічного значення ВЧА

Хочу інвестувати

Участь у НПФ забезпечує працедавцю такі переваги.

Оподаткування юридичних осіб.

Процедура укладення пенсійного контракту для вкладника юридичної особи-резидента.

Участь у НПФ забезпечить Вам та Вашим рідним такі переваги

Оподаткування для фізичних осіб​

Процедура укладення пенсійного контракту

 

Будь-які питання, що можуть у Вас виникнути, Ви можете обговорити з нами за телефонами:

+380 (44) 377-70-40, (доб. 741)

+380 (44) 299-11-40, (доб. 741)

Григорій Овчаренко

+380 (44) 537-66-57

Адміністратор (ТОВ "АЦПО")

sales@icu.ua