Iнвестиційний комітет

ФУНКЦІЇ

Розробка стратегії та прийняття рішень, пов'язаних з управлінням активами фондів, здійснюється колегіальним органом компанії з управління активами — Інвестиційним комітетом. Стратегія інвестування коштів визначається на підставі аналізу ринкової ситуації, який передбачає аналіз загальноекономічної

ситуації, аналіз ситуації в різних галузях економіки, прогнозування динаміки та прибутковості фінансових ринків і цінних паперів конкретних емітентів, визначення прийнятної структури інвестиційного портфеля та прогнозування його прибутковості.

Склад інвестиційного комітету

Освіта

Диплом бакалавра бізнес-адміністрування Міжнародного християнського університету (Україна/Австрія), сертифікат CFA.


Мови

Макар володіє англійською та російською мовами.

Макар Пасенюк

Керуючий партнер


Досвід роботи на міжнародному та місцевому ринках — більше 15 років. Його команда — найпродуктивніша в Україні, обсяг виконаних M&A угод становить більше $ 1.0 млрд, угод реструктуризації боргу — $ 2.0 млрд — та угод залучення боргу — 3 млрд грн.

Серед останніх успішних угод — поглинання компанії Allseeds, купівля Enselco в Україні та «Російські Масла» в Росії.
У травні 2011, незважаючи на кризу, займався публічним розміщенням індустріальної молочної компанії на WSE.

До приходу в ICU Макар був керуючим директором та керівником департаменту корпоративних фінансів в «ING Банк Україна». До цього працював у відділі корпоративних фінансів «ING Лондон». З 1998 до 2002 очолював відділ управління цінними паперами в «ING Банк Україна».

Брав участь у реструктуризації зовнішнього боргу України на суму $ 2.7 млрд. Консультував Київську міську адміністрацію та Міністерство фінансів України щодо випуску єврооблігацій, а також консультував Фонд держмайна України.

Під керівництвом Макара успішно укладено такі угоди:
— перше українське IPO на AIM (український девелопер XXI Століття, 2006);
— перше українське IPO на WSE («Астарта», 2006), IPO і SPO для «Кернела» та «Астарти» — провідних українських агрохолдингів; LBO для «Союз-Віктану» — виробника алкогольних напоїв у СНД — та приватне розміщення для BaDM — провідного українського фармацевтичного дистриб'ютора.


Макар Пасенюк

Керуючий партнер

Освіта 

Закінчив із відзнакою Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна за спеціальністю «Економічна кібернетика».


Мови

Костянтин володіє англійською, українською та російською мовами.

Костянтин Стеценко

Керуючий партнер


Команда Костянтина багаторазово була визнана найкращою в Україні та отримала безліч нагород, зокрема «Найкращий sales на ринку облігацій в 2009–12, 2015» (Cbonds), «Найкращий торговець облігаціями за кількістю біржових угод в 2011–12» (Cbonds-АУФТ).

У Костянтина більше 15 років досвіду роботи на фондовому ринку України. У 2005–2008 він очолював напрям із торгівлі борговими цінними паперами «ING Банк Україна», під його керівництвом банк досяг позиції лідера у рейтингах торговців цінними паперами, організаторів та андеррайтерів облігацій в Україні.

Із 2001 працював в «УкрСиббанку», де пройшов шлях від спеціаліста відділу торгівлі цінними паперами до начальника управління торговельних та довірчих операцій, а також обіймав посаду заступника голови правління — директора з управління активами в «УкрСиб Ессет Менеджмент».


Костянтин Стеценко

Керуючий партнер

Освіта

У 1994 закінчив Вінницький політехнічний інститут (диплом із відзнакою). У 1999 — МАУП (Київ).


Мови

Олександр володіє англійською, українською та російською мовами.

Олександр Вальчишен

Керівник аналітичного департаменту, член інвестиційного комітету


Олександр очолює аналітичний підрозділ. Його основний фокус — макроекономічна аналітика, облігації та валютні ринки. Свою кар'єру на фінансовому ринку України почав у 1995 р. у «Промінвестбанку». Далі, починаючи з 2000 р., кар'єра Олександра присвячена аналітиці цінних паперів та макроекономічної ситуації, а саме в інвестиційній компанії «АРТ-Капітал» (2000–2003) та «Укрсоцбанку» (2003–2005). До приходу в ICU очолював аналітичний підрозділ в «ING Банк Україна» (2005–2008).


Контакти

alexander.valchyshen@icu.ua

Олександр Вальчишен

Керівник аналітичного департаменту, член інвестиційного комітету

Освіта

Дмитро закінчив Університет Південної Каліфорнії, Школа бізнесу ім. Гордона С. Маршала.


Мови

Дмитро володіє англійською, українською та російською мовами.

 

Дмитро Нєдєльчев

Ризик-менеджер, член інвестиційного комітету


Дмитро займається систематичним пошуком сфер бізнесу компанії, які потребують ризик-менеджменту, надалі моніторингу ризиків або ідентифікації потенційних проблем.

Команда Дмитра використовує комплексні моделі для прорахунку економічної вартості ризику (VaR), коригувань до оцінок ризику, визначення постійної позиції, лімітів та дозвільної здатності, надає щоденні звіти інвестиційному комітету.

Перед тим, як приєднатися до ICU, 3 роки працював у головному офісі PIMCO (Каліфорнія) у відділі управління активами та глобальних стратегій.


Контакти

dmitri.nedelchev@icu.ua

Дмитро Нєдєльчев

Ризик-менеджер, член інвестиційного комітету